שאלות ותשובות

בקונגרס השנה התחדשנו במגוון סדנאות והרצאות מהנושאים החמים ביותר בעולם הצילום!
בשונה מהקונגרס הראשון, השנה תוכלו ליהנות מ-3 מסלולים המציעים מגוון סדנאות עצום המתאימים לידע ולרמה הצילומית שלכם.

קונגרס הצילום מיועד לכל חובבי הצילום אשר מעוניינים להעשיר את הידע והניסיון בסופשבוע אחד חווייתי בתנאים הכי מפנקים שיש!
מספר גבוה של צלמים מקצועיים יתארחו גם השנה בכנס במטרת השתלמות מקצועית (כן, זה מוכר כהוצאה לסוף שנה!).

חידשנו המון! תוך מתן תשומת לב לנושאי הסדנאות וההרצאות מהשנה שעברה, יצרנו מגוון סדנאות חדשות בתחומים הצילום הכי חדשניים ורלוונטיים.

בגילוי לב, אתם תהיו מאוד עסוקים במהלך סוף השבוע בסדנאות ובהרצאות – אז תיידעו את היקרים שלכם בעניין. אנו מאוד ממליצים להביא את בני/בנות הזוג שלכם כדי שיהנו מסוף שבוע של כיף באילת במלון חמישה כוכבים ביחד איתכם. כשותפים לתחביב חשוב לנו שבני ובנות הזוג ירגישו שותפים גם הם לחוויית הצילום ויבינו מאיפה מגיעה כל ההתלהבות – לכן כללנו עבורם את כל ההרצאות בחינם!

המסלולים נועדו לתת מענה לדרישות המשתתפים בקונגרס: במגוון הסדנאות, משך הסדנאות ורמת התוכן המועברת בהן. כך תוכלו לבחור בדיוק את הרמה המתאימה לכם ולהיות בחברת אנשים ברמה שלכם.

לחצו כאן לצפייה בטבלת ההשוואה הגרפית בין המסלולים

כמות המשתתפים המקסימלית משתנה בהתאם לסדנא בכל מסלול:

כמות המשתתפים המקסימלית משתנה בהתאם לסדנא בכל מסלול:
במסלול הבסיסי – במסלול הבסיסי אין התחייבות למספר מדוייק של יחס חניכה, אבל אנחנו כן נשתדל לשמור את יחס החניכה על מדריך לכ-20 משתתפים. בסדנאות גדולות אנחנו נצרף מדריכים נוספים על מנת להגיע לפחות ליחס חניכה זה.
במסלול המתקדם – הסדנאות במסלול המתקדם כוללות יחס חניכה של מדריך לכ-15 משתתפים. בקבוצות גדולות יהיו מספר מדריכים לשיפור יחס החניכה.
במסלול הפרימיום – מסלול הפרימיום מציע יחס הדרכה של מדריך ל-15 משתתפים ובדרך כלל מדריך ל-10 משתתפים בקבוצות קטנות מאוד. מסלול הפרמיום יהנה מרכז מסלול אשר ידאג לכל הצרכים שלכם.
חדרי ההרצאות הם גדולים מאוד ומאפשרים מספר רב של משתתפים ולכן אין מספר מקסימום בהרצאות. חשוב לשמור מקום להרצאה מסוימת.
על מנת לשמור על הסדר הטוב, יש לכם אפשרות לשנות סדנאות והרצאות עד כשבועיים לפני תחילת הקונגרס (על בסיס מקום פנוי). משבועיים לפני תחילת הקונגרס כבר לא תהיה אפשרות לבצע שום שינויים. במהלך הקונגרס גם כן לא תהיה אפשרות לבצע שינויים.
אנחנו מכינים במיוחד בשבילכם תגים בצבעים שונים אשר יעידו על המסלול אליו אתם משתייכים (כמו גם השם המקסים שלכם). לפני תחילת כל סדנא – המדריך יוודא כי אכן כל המשתתפים נמצאים במסלול המתאים.
כן! עקב מגוון הסדנאות והאופציות הרב, תהליך ההרשמה חייב להיות ממוחשב ומסודר. בהחלט ניתן לפנות בטלפון לשאלות ופתרון בעיות, אך ההרשמה חייבת להתבצע דרך האתר הרשמי.
אתר ההרשמה מבצע את החיוב בהתאם לכללי החיוב והאבטחה המחמירים ביותר. השירות ניתן על ידי חברת Pelecard 2000 הידועה ברמת אבטחת המידע ושמירה על תקשורת מוצפנת.
ההרשמה לקונגרס הצילום תהיה פתוחה עד שבוע לפני הקונגרס ולא יאוחר מכך, או כשמספר המקומות לקונגרס ייאזל. ישנן הרבה הכנות המתוכננות לשבוע הזה ולשם כך עלינו לסגור את רשימת המשתתפים בקונגרס. שימו לב, לאחר שייאזלו המקומות – לא תהיה כלל אפשרות להירשם!
ישנו תקנון מחייב לניהול התקין של הקונגרס. בתקנון זה השתדלנו לחשוב על כל האפשרויות, אך אנחנו מניחים כי שכחנו כמה דברים. הנהלת הקונגרס שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את התקנון בכל עת.
תנאי הביטול מתקיימים במדרגות זמן: 45 יום לפני הקונגרס – אין דמי ביטול 21 יום לפני הקונגרס – 25% דמי ביטול עד שבועיים לפני – 50% דמי ביטול פחות משבועיים – 100% דמי ביטול.
בוודאי! בטופס ההרשמה יש לציין (במקום המיועד לכך) את שם האדם איתו מעוניינים לחלוק חדר. איננו מבטיחים שום דבר אך בהחלט נעשה את המקסימום על מנת שתחלקו את החדר עם מי שאתם אוהבים.
לאור הצלחת הקונגרס המדהימה משנה שעברה, בו השתתפו כ-400 משתתפים, השנה אנחנו צופים כי ישתתפו כ-550 משתתפים ומכאן גם המסקנה לגבי מספר המקומות המוגבל. החוויה מאפשרת להכיר צלמים רבים ולהיחשף לעולם של יצירתיות ויוזמות חדשות!
מצלמה קומפקטית יכולה להיות מצוינת במידה ויש לה מצב צילום ידני (Manual). הכי מומלץ להגיע לקונגרס עם מצלמת DSLR בעלת אפשרות להחלפת עדשות.
לא בטוחים אם המצלמה שלכם עומדת בדרישות? שלחו מייל עם דגם המצלמה ל: info@galitz.co.il | או בטלפון : 077-4070280
כדי להקל עליכם, גם השנה אנחנו נוציא אוטובוסים מיוחדים מתל-אביב לקונגרס באילת. פרטים ומועדים על זמני היציאה והחזרה יימסרו בטופס ההרשמה באתר. לא יהיו אוטובוסים שייצאו ממקומות אחרים בארץ והמעוניינים להשתמש בשירותי ההסעה מתבקשים להגיע לתחנת ת"א ארלוזורוב ומשם לצאת. לצערינו אין לנו סידור דומה בעניין של טיסות או רכב פרטי משותף. (וגם לא על כלי שיט או גמלים – לחובבי האקסטרים מביננו). כרטיסי טיסה מוזלים קיימים במלאי מוגבל באתרי חברות התעופה – מומלץ להזמין מראש. ניתן להתארגן על הסעות ברכב באמצעות קבוצת הפייסבוק של הקונגרס.
ברור! המסיבה בשנה שעברה היתה כל כך מטורפת שה-DJ שסגרנו איתו עד שעה 02:00 נשאר מיוזמתו עד שעה 04:00. אז ברור שתהיה מסיבה גם השנה – מוזמנים להביא מצלמות למסיבה 😉
הגוף המארגן את קונגרס הצילום של ישראל הוא קבוצת גליץ בע"מ הכוללת את גליץ בית הספר לצילום (בית הספר לצילום הגדול בישראל), מגזין הצילום קומפוזיציה, חברת פוטוטבע מסעות צילום בעולם וכנס הצילום של ישראל. כגוף אחראי ומוביל בתחומו בישראל, קבוצת גליץ לקחה על עצמה את היוזמה להרים סוף שבוע ייחודי אשר יאפשר לכולם לחוות את עולם הצילום במלואו.
בוודאי! חנות קאמרה אילת מציעה תנאים מיוחדים ומחירים ללא מע"מ כנהוג באילת. אם אתם מעוניינים בציוד ספציפי – תשלחו לנו מייל ואנחנו נעביר אותו ונוודא שיהיה במלאי.
מספר זוגות כבר הכירו בקונגרס הקודם, וגם השנה בוודאי יהיו אנשים מדהימים, אבל אנחנו כמובן לא יכולים להבטיח שום דבר חוץ מכיף גדול 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

כנס הצילום של ישראל 2019 - הרשמה מוקדמת