רועי גליץ

רועי גליץ מצלם מתוך אהבה גדולה לצילום ולטבע. בתמונותיו, משתדל לשקף את השגרתי והיומיומי בצורה מיוחדת ושונה, צורה שתאפשר לראות את העולם כפי שהוא רואה אותו, כמקום מדהים ומיוחד. רועי נהנה לצלם הכל ובעיקר טבע ופרוייקטים מיוחדים. הצילום מתחיל בדמיון, ממשיך בתזמון מושלם וניצול הזדמנויות, ומתבסס על היכרות מעמיקה של טכניקה, ציוד וידע בצילום.

רועי גליץ הוא היוזם והמפיק של כנס הצילום של ישראל וזהו הכנס ה11 במספר שאותו קבוצת גליץ מפיקה יחד עם השותפים. רועי מנחה את הערב ומגבש עבור הקהל חוויה בלתי נשכחת של ערב מלא הברצאות מרתקות והשראתיות. נושאה הכנס השנה יהיה על צילום וטיולים מסביב לעולם.

רועי גליץ

My greatest life passions, nature and photography, takes me into the wild. As an adventurous wildlife photographer, I travel in extreme conditions to the remotest places on earth, capturing images of rarely viewed animals in their natural habitats. I believe that a unique perspective, in photography and life, can actualize any vision. My lifelong mission is to take pictures that were never taken before, through which I’m able to raise awareness to pressing environmental issues.