מרצים בקונגרס 2011

http://photox.co.il/wp-content/uploads/2011/04/image001.jpg  ‎ רועי גליץ

רועי גליץ הוא יו"ר ומייסד מגזין קומפוזיציה וגליץ ביה"ס לצילום, מנכ"ל פוטוטבע מסעות צילום בעולם, מרצה לצילום בארץ ובחו"ל וצלם המתמחה בצילום טבע. גליץ פועל רבות לקידום הצילום בישראל באמצעות הכנסים, המגזין, חסויות וכמובן הקונגרס באילת. רועי יפתח את הכנס וירצה בנושאי צילום וטבע מסביב לעולם, ואודות תחום הצילום בהווה ובעתיד.

http://photox.co.il/wp-content/uploads/2011/09/felix.jpg  ‎פליקס לופה

פליקס לופה, אוטודידקט, יליד 1972 ודור שני למשפחת צלמים הינו צלם עצמאי למעלה מ 25 שנה שעוסק בפרויקטים קצרי וארוכי טווח בתיעוד החברה בישראל. פליקס זכה בפרס בעדות מקומית לשנת 2008, מפרסם כתבות בעיתונות הבינלאומית ומציג תערוכות בארץ ובחו"ל. פליקס ירצה בקונגרס על צילום רחוב וישתף בתמונות, ואיתו נצא לצלם את הרחוב בצורה טיפה שונה.

http://photox.co.il/wp-content/uploads/2011/09/eddi.jpg  ‎אדי גרלד

אדי גרלד, צלם דוקומנטרי המתעד קונפליקטים ומשברים הומניטריים בעולם. אדי צילם בלמעלה מחמישים מדינות, זכה בעשרות פרסים והציג בתערוכות בין לאומיות רבות. אדי צילם עבור האו"ם את רצח העם בקונגו, התפשטות האיידס באפריקה, רעידת האדמה בהאיטי, הצונאמי בבורמה ועוד. אדי ירצה בקונגרס על צילום דוקומנטרי מסביב לעולם ויחלוק עימנו את תמונותיו.

http://photox.co.il/wp-content/uploads/2011/09/adam.jpg אדם שול

אדם שול, מעצב גראפי מהבכירים בישראל, אדם מכהן כסגן יו"ר אגודת המעצבים הגראפיים בישראל, ומוביל את ענף העיצוב אל חדשנות ומקוריות בתחומו. תום התמחותו של אדם הינו מגוון ביותר וכולל עיצוב גראפי, עיצוב ובניית אתרי אינטרנט, תלת מימד, עריכת וידאו ופלאש, עימוד, קופירייטינג, הבאה לדפוס והפקה. אדם הוא המעצב הראשי של מגזין הצילום קומפוזיציה. בקונגרס אדם ירצה על עבודה עם פוטושופ למתחילים ומתקדמים.

http://photox.co.il/wp-content/uploads/2011/09/tomer.jpg ‎תומר יעקבסון

תומר יעקבסון, ממובילי תחום התאורה בארץ. תומר פרץ גבולות בכל הקשור לתאורה והקים בלוג צילום מוצלח עם טכניקות חדשניות בתחום התאורה וכולל סקירות והמלצות לציוד ועוד. תומר יוצר תמונות עוצרות נשימה באמצעות שליטה מוחלטת באור וכל זאת בעזרת פלאשים פשוטים יחסית והרבה דמיון ויצירתיות. בקונגרס תומר יחלוק עימנו את רזי התאורה המעשית ונצא לצלם ולחוות עימו את עולם הפלאשים.

http://photox.co.il/wp-content/uploads/2011/09/dani11.jpg ‎דני פילדס

בוגר המדרשה למורים לאמנות, התמחה בצילום, בוגר Clark University, U.S.A. :M.Sc. Communications . מפעיל סטודיו לצילום, מלמד בשנקר , מכון הטכנולוגי בחולון והמכללה לצילום בקריית אונו. 

http://photox.co.il/wp-content/uploads/2011/09/ארז-לקטלוג.jpg ‎ארז מרום

ארז מרום, צלם מגוון המתחמה ופעיל בעיקר בצילום מאקרו ואקסטרים-מאקרו, צילומי נוף ופורטרטים. דוגל באמרה שבצילום, כמו בכל סוגי האומנות, טכניקה בלבד לא תיתן תוצאה טובה, אך ללא טכניקה נכונה האומן לא יכול לתת ביטוי מלא ליצירתיות שבו. בקונגרס ארז ירצה על צילומי מאקרו וצילומי נוף ונצא לצלם איתו בשעות הבוקר המוקדמות את עולמם של החרקים הקטנים.  

http://photox.co.il/wp-content/uploads/2011/09/shay.jpg שי קדם

שי קדם, יליד 77, צלם אומן בתחום האופנה, בעל שם עולמי והבעלים של חברת Kedem Production, שי הוא בן למשפחת אומנים אביו צייר ואמו ממתגת אופנה ובעלת בוטיקים. חשיפה זו לעולם הצילום מגיל ינקות הוותה את הפלטפורמה היצירתית והמקצועית שלו.  

http://photox.co.il/wp-content/uploads/2011/09/rani.jpg ‎רני מושקוביץ

רני מושקוביץ התחיל את דרכו הצילומית בגיל צעיר עם מצלמת פילם מכאנית של אביב. רני עובד כצלם עצמאי ומצלם אירועי ספורט ימי, ארועים פרטיים וצילומי תדמית. רני דוגל בתשומת לב לפרטים אשר שילובם בפריים מתחבר לכדי יצירה אחת שלמה. בקונגרס רני ירצה על טכניקות מתקדמות בצילום

http://photox.co.il/wp-content/uploads/2011/09/gadi.jpg ‎גדי אהד

גדי הגיע אל הצילום מתוך רצון עז לעסוק במשהו "אחר" מעבודתו היומיומית, אולם מהר מאוד הצילום הפך לעיסוק מרכזי, אהבה אדירה שפרצה כל גבול. התחום העיקרי של גדי הוא צילום אנשים, להנציח את הרגעים היפים של החיים, לתפוס את אותן חלקי שניה אשר ישארו לנצח. גדי מצלם בעיקר אירועים וילדים. בקונגרס גדי ירצה על צילום אירועים וצילום ילדים.  

http://photox.co.il/wp-content/uploads/2011/09/nir.jpg ‎ניר גייגר

ניר גייגר, מהנדס תעשייה וניהול, עוסק במגוון רחב של נושאי צילום, בהם הוא מתמחה תוך למידה עצמית ואימון רב, אך מתמקד בצילום טבע ואנשים. מאמין כי צילום הוא אומנות, בה צריך ללמוד את החוקים הבסיסיים ואיך להשתמש בכלים שעומדים לרשותינו, כדי לתת ליצירתיות שלנו חופש לפעול – ללא חוקים. ניר הציג את עבודותיו במספר תערוכות בארץ. בקונגרס ניר ירצה על צילום דוגמנית מחוץ לסטודיו.

http://photox.co.il/wp-content/uploads/2011/09/natan.jpg ‎נתן סבן

נתן סבן, רעיונאי ותסריטאי. התאהב בתחום הצילום כאשר גילה כלי להבעה ויזואלית של רעיונות ומסרים. נתן מצלם את העולם סביבו בכל רגע נתון, לעיתים הוא זוכר לעשות זאת עם מצלמה… צילומיו מעוררי מחשבה ומאופיינים מזווית ייחודית מלאת הומות וסאטירה. היצירתיות של נתן באה לידי ביטוי בצילומיו כמו גם בטכניקות ההדרכה שלו. נתן ירצה בקונגרס על קופירייטינג בצילום.

http://photox.co.il/wp-content/uploads/2011/09/oded.jpg ‎עודד וגנשטיין

עודד מתמחה בצילומים צבעוניים במיוחד של אנשים ותרבויות למגזינים. מחפש בכתבותיו את הדגש האנתרופולוגי. משלב בעבודתו את אהבותיו הגדולות: לצילום, כתיבה ומסעות. עודד מאמין כי צלם חייב להיות "איש של אנשים" וכי תמונה טובה צריכה לעורר בצופה רגש בעזרת סיפור טוב. בעבודתו שם דגש רב על מציאת אותו "סיפור", על יצירת קשר קרוב וכבוד למצולם. הבנת הרקע התרבותי שלו, שפתו ומנהגיו וכך מצליח ליצור פורטרטים אינטימיים בצילום מקרוב עד קרוב מאד. בקונגרס עודד ירצה על צילום גאוגרפי. 

http://photox.co.il/wp-content/uploads/2011/09/yuval.jpg ‎יובל פדר

יובל פדר, בצעירותו היה חניך ומדריך בחוגי-הסיירות של החברה להגנת הטבע ושם התחילה אהבתו לטבע ולנופי ארץ ישראל. לאחר שירות ארוך בחיל הים פנה לחיים האקדמיים והיום הוא בוגר תואר ראשון בביולוגיה מולקולרית, תואר שני במדעי המוח ומסיים את לימודיו כמורה דרך. לאחר שבילה שעות רבות במעבדות האוניברסיטה החליט יובל להוסיף תוכן נוסף לחייו והצטרף לעולם הצילום

http://photox.co.il/wp-content/uploads/2011/09/hezi1.jpg ‎חזי רגב

חזי רגב גילה את אהבתו לצילום עוד בשחר ילדותו, כאשר בכל הזדמנות לקח מאביו את המצלמה ומצא את עצמו מבלה שעות רבות בתיעוד המשפחה, החברים והסביבה בה גדל. עם חלוף השנים, סיים תואר בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה, אך הרגיש שמשהו אחר בוער בו. התשוקה לצילום לא הניחה לנפשו ולבסוף מצא את עצמו מתמסר בכל כולו לאהבת הצילום. בקונגרס נצא עם חזי לצייר באור באמצעות מצלמה 

http://photox.co.il/wp-content/uploads/2011/09/yonis1.jpg עמאר יונס

‎עמאר יונס, יליד 1969, מדריך צלילה וצלם תת ימי, זוכה פרסים מקומיים רבים. מצלם דוקומנטרי, מלווה פרויקטים במגזר הערבי, במיוחד את פרוייקט "זכרון המקום" שבו מתעד את זקני ואדי ערה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

כנס הצילום של ישראל 2019 - הרשמה מוקדמת